Tesisimiz

Hobi Grubu
Haftada 3 gün planlanmış özel gruplardan oluşur. Turnuvalar için antremanlar yapılır. Tenis tutkunuzu lisanslı bir tenisçiye dönüştürebilen bir akademik programdır.

Özel Dersler
Özel dersler 45 dk sürmektedir. Haftanın belirlenen günlerinde planlanarak yapılır. Özel derslerimizi bir ya da iki kisi olarak almanız mümkündür.

Grup Dersleri
Eğer tenis seviyenizi yükselttiyseniz grup derslerimizle tanışın. Orta ve ileri seviyedeki oyunculara özel olarak programlanmış sistemimizi sunmaktayız. Grup derslerimiz en az 3 en fazla 6 kişiyle yapılmaktadır. Ortalama 1 saat sürmektedir.

Performans Eğitimi
Sporcular için özel olarak tasarlanmış eğitim programlarımızla ileriye dönük hedefler geliştiriyoruz. Eğitimlerimiz haftada 3-4-5-6 günlük programlarla, oyuncuların ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir.

Yetişkinler İçin Özel Ders
Tenise yeni başlayanlar için özel ve grup dersi programlarımızda veteran tenis oyuncuları için turnuva maç antremanları, taktik antremanları, kondisyon antremanlarını deneyimleyeceğiniz akademik program türüdür.

Yaz Okulu
Çocuklar için özel olarak tasarlanan spor etkinlikleriyle, çocuklarınızın sporu sevmesi hedefleniyor. Teniste aktif olarak kullandığımız becerileri geliştirmek için diğer spor branşlarından yararlanıyoruz.

Kış Okulu
5-13 yaş arası çocuklarımız için tenisi eğlenirken öğrenecebilecekleri akademi grubudur. Haftasonu programlı kış okullarında tenisi geleceğine taşımak isteyen sporcular yetiştirmekteyiz.

Call Now ButtonDetaylar için bizi arayın!